O mnie

Cześć!

Mam na imię Angelika, ale wszyscy mówią na mnie Angela, więc i Ty tak się do mnie zwracaj. Czuj się jak w domu 🙂 Miło mi powitać Cię na blogu My i kultura.

Wolę rozmawiać o kulturze niż o sobie, ale wypadałoby się przedstawić. Mieszkam w Chełmie, małym mieście na wschodzie Polski. Podobno wrony tu zawracają, ale ja lubię ten mój Chełm, w którym czas płynie wolniej niż w wielkich miastach. Z wykształcenia jestem pedagogiem zaś z zawodu księgarzem. Był to mój w pełni świadomy wybór, ponieważ praca, którą wykonuję pomaga mi połączyć zarówno umiejętności związane z pracą z ludźmi jak i moją wielką pasję, jaką są książki. Fascynuje mnie muzyka, zwłaszcza taka, która zaszczepia się w sercu do tego stopnia, że całymi dniami nucę jeden kawałek. Dobry film czy serial wyłączają mnie z rzeczywistości na kilka godzin. Bardzo przeżywam losy bohaterów i często zastanawiam się, czy dana sytuacja mogłaby wydarzyć się w rzeczywistości i co ja bym wtedy zrobiła. Doceniam przede wszystkim produkcje z małą ilością efektów specjalnych, ale z niebanalną fabułą. Kultura wytworzona przez człowieka, każdego dnia zachwyca mnie czymś nowym i nieoczekiwanym.

My i kultura to blog z dużą dawką tego, co otacza nas dookoła. Kultura jest obecna w życiu każdego z nas, a ja postaram się porozmawiać z Tobą o tym, co jest w niej najlepsze. Podzielę się z Tobą recenzjami zarówno nowości, klasyków jak i rzeczy mniej znanych, lubianych i okrzyczanych. Chętnie poznam też Twoją opinię, bo Twoje zdanie tworzy tego bloga 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz