O mnie

Cześć!

Mam na imię Angelika, ale wszyscy mówią na mnie Angela, więc i Ty tak się do mnie zwracaj. Czuj się jak w domu 🙂 Miło mi powitać Cię na blogu My i kultura.

Znacznie bardziej wolę rozmawiać o kulturze niż o sobie, ale wypadałoby się przedstawić. Mieszkam w Chełmie, małym mieście na wschodzie Polski. Podobno wrony tu zawracają, ale ja tam lubię ten mój Chełm, w którym czas choć szybko, płynie jednak wolniej niż w wielkich miastach. Z zawodu jestem pedagogiem zaś z zawodu księgarzem. Był to mój w pełni świadomy wybór, ponieważ praca, którą wykonuję pomaga mi połączyć zarówno umiejętności związane z pracą z ludźmi jak i moją wielką pasję, jaką są książki. Poza książkami fascynuje mnie muzyka, zwłaszcza taka, która zaszczepia się w sercu do tego stopnia, że całymi dniami nucę jeden kawałek. Ponadto dajcie mi film czy serial, a oderwę się od rzeczywistości na kilka godzin. Bardzo przeżywam losy bohaterów i często zastanawiam się, czy dana sytuacja mogłaby wydarzyć się w rzeczywistości i co ja bym wtedy zrobiła. Doceniam przede wszystkim produkcje z małą ilością efektów specjalnych za to takie, które spektakularnie wryją mi się w pamięć swoją fabułą. Kultura wytworzona przez człowieka, każdego dnia zachwyca mnie czymś nowym i nieoczekiwanym.

My i kultura to blog z dużą dawką tego, co otacza nas dookoła. Kultura jest obecna w życiu każdego z nas, a ja postaram się porozmawiać z Tobą o tym, co jest w niej najlepsze. Podzielę się z Tobą recenzjami zarówno nowości, klasyków jak i rzeczy mniej znanych, lubianych i okrzyczanych. Chętnie poznam też Twoją opinię, bo Twoje zdanie tworzy tego bloga 🙂

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz