Kulturalna polecajka listopad 2017

Chciałam napisać ten post nieco wcześniej, ale natłok spraw nieco mi to utrudnił. Kulturalna polecajka listopad 2017 już gotowa. Zobaczcie.

Czytam dużo, zawsze gdzieś mi to ginie w internetowej przestrzeni, dlatego stwierdziłam, że co miesiąc będę podrzucać Wam to, co wygrzebałam w sieci i było dla mnie ciekawe, wartościowe, śmieszne, wesołe, poruszające. Tym razem w drodze wyjątku uwzględniłam posty, które przeczytałam w ciągu kilku ostatnich dni. W następnym zestawieniu pojawią się wpisy, ulubieńcy, ciekawostki z samego listopada 🙂

Post, który okazał się dla mnie szczególnie przydatny dotyczył olejowania włosów. Zawsze sądziłam, że olej to olej i nie ma znaczenia jaki, byleby trochę zregenerował włosy. Jak się okazuje, byłam w błędzie. Justyna opisuje jak zbadać porowatość włosów i jaki olej jest najlepszy do jakiego rodzaju włosów. Zrobiłam test i już wiem, że muszę się wybrać do sklepu. Tutaj znajdziecie post.

Karolina opisała 11 typów matek w przedszkolu i chociaż nie jestem mamą, okazało się, że większość typów dostrzegłam podczas swojej pracy w przedszkolu. Rodzice są różni, każdy ma wady i zalety, ale dzięki temu wpisowi każda mama powinna zastanowić się nad swoim zachowaniem.

Wszystko przebiła Natalka z Jest Rudo. Kupiła mieszkanie i właśnie skończyła jego urządzanie, a teraz dzieli się z czytelnikami swoimi poradami na temat jego urządzania. No takie rozwiązania, że szok. Przydadzą się każdemu, nie tylko tym, którzy mają małe mieszkanie. Zobaczcie koniecznie.

Jutuby też obfitowały w ciekawe filmiki, a zdecydowanie moim faworytem jest wywiad z Mariuszem Kędzierskim. Mariusza obserwuję od jakiegoś czasu i podziwiam jego poczynania. Przy niepełnosprawności radzi sobie świetnie, a przy tym potrafi motywować innych. Koniecznie obejrzyjcie wywiad i wpadnijcie na jego facebooka 🙂

Lubicie oglądać stare zdjęcia? Dzięki Na kocią łapę zaczęłam przeglądać swoje stare fotki. Dajcie znać jeśli chcecie wpis z moimi zdjęciami z przeszłości 😀 Sentymentalny ale bardzo sympatyczny film, taki na jesień.

Dziś kochani krótko, szybko i mało, ale już w przyszłym miesięcy będzie tych ulubieńców znacznie więcej 🙂

Buziaki ;*

Zdjęcie: własne

Zapisz

Zapisz